shadow

Njoftim pėr medie

 • 03 gusht 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, dhe gjyqtarja e Gjykatės Kushtetuese,... mė shumė

 • 15 korrik 2016

  Kėshilltarėt juridikė tė Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės dhe kėshilltarėt e... mė shumė

 • 21 qershor 2016

  Me ftesė tė Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Sllovenisė, njė delegacion i Gjykatės Kushtetuese... mė shumė

 • 30 maj 2016

  Me pėrkrahjen e Ambasadės sė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės nė Kosovė, kryetarja e Gjykatės... mė shumė

 • 11 maj 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim kryetarin e... mė shumė

 • 25 prill 2016

  Me ftesė tė Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Turqisė, njė delegacion i Gjykatės Kushtetuese tė... mė shumė

 • 08 prill 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim kryetarin e... mė shumė

 • 24 mars 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, dhe gjyqtarja e Gjykatės Kushtetuese,... mė shumė

 • 24 mars 2016

  Nė nderim tė viktimave tė sulmeve terroriste qė tronditėn Brukselin mė 22 mars 2016, kryetarja e Gjykatės... mė shumė

 • 10 mars 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim kryekėshilltarin... mė shumė

 • 02 mars 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, dhe gjyqtarja e Gjykatės Kushtetuese,... mė shumė

 • 24 shkurt 2016

  Njė delegacion i Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, i prirė nga kryetarja e Gjykatės, Arta... mė shumė

 

 • KI 11/16

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktgjykimit tė Kolegjit tė Apelit tė Dhomės sė Posaēme tė Gjykatės Supreme tė Kosovės pėr Ēėshtje nė Lidhje me Agjencinė e Privatizimit, AC-I-14-0311-A0001-A0023,
  tė 15 korrikut 2015

  18.08.2016
 • KI 59/16

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktvendimit tė Kolegjit tė Ankesave tė Dhomės sė Posaēme tė Gjykatės Supreme tė Kosovės pėr ēėshtje qė lidhen me Agjencinė Kosovare tė Privatizimit, AC-I-15-0237, tė 18 shkurtit 2016

  18.08.2016
 • KI 63/16

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktvendimit tė Gjykatės Supreme tė Republikės sė Kosovės, PN-II-.nr. 8/2015, tė 26 nėntorit 2015

  17.08.2016
 • KI 122/15

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktgjykimit tė Kolegjit tė Apelit tė Dhomės sė Posaēme tė Gjykatės Supreme tė Kosovės pėr ēėshtjet qė lidhen me Agjencinė Kosovare tė Privatizimit, nr. AC-I-14-0169-A0001, tė 2 prillit 2015

  15.08.2016
Adresa

Rruga: "Perandori Justinian", nr. 44.
10000, Prishtine

TEL:

+381 (0)38 60 61 62

Mob:

+377(0) 45 200 595
+377(0) 45 200 576

Fax:

+381(0)38 60 61 70

e-mail: gjykata.kushtetuese@gjk-ks.org