shadow

Njoftim pėr medie

 • 15 korrik 2016

  Kėshilltarėt juridikė tė Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės dhe kėshilltarėt e... mė shumė

 • 21 qershor 2016

  Me ftesė tė Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Sllovenisė, njė delegacion i Gjykatės Kushtetuese... mė shumė

 • 30 maj 2016

  Me pėrkrahjen e Ambasadės sė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės nė Kosovė, kryetarja e Gjykatės... mė shumė

 • 11 maj 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim kryetarin e... mė shumė

 • 25 prill 2016

  Me ftesė tė Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Turqisė, njė delegacion i Gjykatės Kushtetuese tė... mė shumė

 • 08 prill 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim kryetarin e... mė shumė

 • 24 mars 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, dhe gjyqtarja e Gjykatės Kushtetuese,... mė shumė

 • 24 mars 2016

  Nė nderim tė viktimave tė sulmeve terroriste qė tronditėn Brukselin mė 22 mars 2016, kryetarja e Gjykatės... mė shumė

 • 10 mars 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim kryekėshilltarin... mė shumė

 • 02 mars 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, znj. Arta Rama-Hajrizi, dhe gjyqtarja e Gjykatės Kushtetuese,... mė shumė

 • 24 shkurt 2016

  Njė delegacion i Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, i prirė nga kryetarja e Gjykatės, Arta... mė shumė

 • 10 shkurt 2016

  Kryetarja e Gjykatės Kushtetuese tė Republikės sė Kosovės, Arta Rama-Hajrizi, priti nė takim ambasadoren e re tė... mė shumė

 

 • KI 18/16

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktgjykimit tė Gjykatės Supreme tė Kosovės, Rev. nr. 308/2015, tė 12 nėntorit 2015

  18.07.2016
 • KI 31/16

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktgjykimit tė Gjykatės sė Apelit, AA. nr. 129/2015, tė 2 qershorit 2015

  18.07.2016
 • KI 139/15

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktgjykimit tė Gjykatės Supreme tė Kosovės, ARJ-UZVP. nr. 13/2015, tė 30 korrikut 2015

  18.07.2016
 • KI 152/15

  Vlerėsim i kushtetutshmėrisė sė Aktgjykimit tė Gjykatės Supreme tė Kosovės, Pml. Kzz. 72/2015, tė 13 tetorit 2015

  12.07.2016
Adresa

Rruga: "Perandori Justinian", nr. 44.
10000, Prishtine

TEL:

+381 (0)38 60 61 62

Mob:

+377(0) 45 200 595
+377(0) 45 200 576

Fax:

+381(0)38 60 61 70

e-mail: gjykata.kushtetuese@gjk-ks.org